Reusable Ideas
Tuesday, November 1, 2011
Sweetango Apple
I bought a single apple for lunch today at Lakewinds Coop. It cost $2.79. Is that too much for an apple?
No comments:
Post a Comment
Older Post
Home
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment