Reusable Ideas
Tuesday, November 1, 2011
Sweetango Apple
I bought a single apple for lunch today at Lakewinds Coop. It cost $2.79. Is that too much for an apple?
Newer Posts
Older Posts
Home
Subscribe to:
Comments (Atom)